درباره منو پمپ آسیا

گروه صنعتی آسیــــا
در خرداد 1380 فعالیت تولیدی خود را با تاسیس شرکت منو پمپ آسیا آغاز نمود.شرکت منو پمپ آسیا از ابتدای فعالیت و در طول بیش از 10سال حیات صنعتی خود،نقش محوری و پیشتاز را در صنایع غذایی،دارویی وبهداشتی،پتروشیمی و صنایع بتن سبک ایفا نموده است.
با استقبال گسترده و روز افزون مصرف کنندگان محصولات منو پمپ آسیا،این شرکت را وادار به تولید محصول با کیفیت،استهلاک کم،راندمان بالا و عمر کاری بیشتر نسبت به نمونه های سایر شرکتهای تولید کننده منو پمپ می کند که باعث می شود این شرکت جزو بهترین شرکت ها در امر تولید وپشتیبانی و خدمات پس از فروش گسترده قرار گیرد.
با بکار گیری شرکت منو پمپ آسیا ازدانش فنی و علم روز و همچنین کادری مجرب و متخصص ،با هدف تولید محصول با کیفت بیشتر موجب گردید تا این واحد صنعتی جزء بهترین و قدرتمندترین شرکت های تولید کننده منو پمپ و عضو انجمن صنفی تولیدکنندگان بتن سبک سلولی

(CLC) در سطح کشور قرار گیرد.

 

 

شرکت منو پمپ آسیا اکنون قادر به تولید انواع منو پمپ در سایزها و مکانیزم های مختلف خصوصاً صنایع مختلف غذایی ،پتروشیمی و صنایع بتن سبک می باشد که بسته به نیازمصرف کننده از مشورت با کارشناسان بخش فروش این واحد و بررسیهای فنی پمپ مورد نظر طراحی،ساخت و تست شده در اختیار مصرف کننده قرار خواهد گرفت.
در این راستا ، این شرکت با افتخار اعلام می دارد که با در دست داشتن طیف گسترده ای از پمپهای مورد نیاز در صنایع ، قادر به عرضه و تامین مایحتاج واحدهای تولیدی و صنعتی کشور در سطوح مختلف فنی می باشدو این اطمینان را به شما می دهد که در زمینه کاری خود ، کالاهایی با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد داد . لذا اگر کیفیت ملاک نظر شمااست بدون تردید شرکت منو پمپ آسیا یکی از بهترین تامین کنندگان منو پمپهای شما خواهد بود.

باتشکر از حسن انتخاب شما